Людей розстріляли з бойових машин.

У Київській області під час зачистки після російських окупантів виявили, що ті зі свого БМП розстріляли родину в автомобілі. Про це повідомив у своєму Фейсбуці начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

Росіянами були вбиті 2-річна дитина, підліток і троє жінок.

Трагедія сталась в середині березня на Гавронщині, біля Макарова.

Родина намагалась евакуюватись з окупованого села, коли агресор відкрив вогонь по цивільній автівці з білими прапорами і написом «діти» (…) Серед вбитих – 2-річний хлопчик, двоє жінок, бабуся та 14-річний підліток. Водій з тяжкими пораненнями був доставлений до лікарні” — повідомляє він.

ДОПОВНЕНО

Фотограф Андрій Дубчак в своєму Фейсбук опублікував моторошні світлини з місця загибелі родини.

За його словами, інцидент стався 13 березня, автомобіль їхав зі Здвижівки. Всього в колоні було 15 автомобілів з мирним населенням.

Солдати РФ спинили їх у селищі Гавронщина, та не дали їм вийти. Вони переночували і спробували виїхати 13-го. БМП росії вдарив по колоні важким кулеметом. На фото ексгумація загиблої родини з передостаннього авто. 5 вбитих людей. Серед них двухрічна дитина. Всі вмерли на місці. Сім людей з колони (серед них двох поранених) місцевий мешканець Юрій переховував у себе до відступу росіян” — пише Дубчак.

Фото: скріншот