Дозвільних документів чи декларацію про початок робіт надати ніхто не зміг.

Перед Київською школою економіки на вулиці Шпака, 3 будівельна техніка зняла покриття з тротуару та шар ґрунту з зеленої зони. Повідомив киянин Павло Постоєнко в Facebook.

За його словами,  тротуар був із гарним покриттям, майже без тріщин, та зеленою зоною, де росли роками невеличкі дерева. Дозвільних документів чи декларацію про початок робіт йому ніхто не надав.

«На прохання надати дозвільні документи (картка порушення благоустрою чи декларація про початок робіт) подзвонили старшому, а потім сказали, що їх немає. Коли дізналися, що викликана поліція, роботи оперативно було завершено», – пише Постоєнко.

В дописі він також зазначає, що тротуар, який перебуває на балансі ШЕУ, та зелена зона на балансі УЗН, не входять до приватної сусідньої ділянки, відповідно до Кадастрової карти. Також у Містобудівному кадастрі закріплені саме тротуар та зелена зона.

На думку автора допису, на місці тротуару можуть облаштувати парковку.

До слова, Київська школа економіки –  приватний навчальний заклад, президентом якого є Тимофій Милованов, який у 2019-2020 роках обіймав посаду міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Нагадаємо, на Троєщині на місці незаконної парковки будують сучасний дитсадок з басейном.

Фото: facebook