Потерпілий вже знайшов юристку і планує писати заяву у поліцію.

Про це розповів активіст Марк в Інстаграм.

За його словами, він гуляв біля Голосіївського парку по вулиці Генерала Родимцева і до нього під’їхала поліцейська машина.

“Троє правоохоронців одразу почали вимагати показати мій телефон та почали тягнути руки його в мене відібрати. Я попросив перш за все показати посвідчення та дати можливість зафіксувати номери жетонів. У відповідь на мої питання – погрози надягти наручники та “здати СБУ”. Кілька хивлин це була розмова. З матюками, незрозуміло якою мовою, з питаннями до мене “ти чьто заднєпрівадний”, із заявами, що я сєпар-диверсант, бо у паспорті місце народження – Донецьк, риторикою, що я не киянин і це не моє місто”, – зазначив активіст.

Потім один з правоохоронців вдарив хлопця у живіт та вибив з рук телефон. Опісля, його силою відвели на узбіччя в ліс, повалили на землю, прихилили головою до землі та кілька хвилин у такій позі наносили удари рукою.

Активіст каже, що правоохоронці спеціально били боляче, але щоб не залишити синців. Проте він вже знайшов юристку і планує писати заяву у поліцію.

Фото: Інстаграм