У 1944 році Дарницький залізничний вузол у Києві розбомбили війська фашистської Німеччини.

Територію біля Дарницького вокзалу в Києві, зокрема, біля пам’ятника робітникам залізниці, будуть патрулювати поліцейські та працівники Департаменту благоустрою КМДА. Про це повідомляє «Дарниця Лайв».

Патрулювання організують, щоб не допустити «торгівлі на кістках».

«Після наради, що відбулась 9.11.2021 , було ухвалено рішення про постійне патрулювання данних територій працівниками Дарницького управління поліції та Департаменту міського благоустрою. На всіх без виключення будуть складені протоколи і справи направлятимуть до суду, з вилученням товару» — йдеться в повідомленні.

Патрулювання території почнуть з 15 листопада.

В дописі також наголошується, що торгівля на місцях Дарницького ринку — дешевша: для не харчових продуктів — 38 гривень, для харчових — 50 гривень.

Нагадаємо, у парку біля вокзалу розташована братська могила воїнів та робітників Дарницького залізничного вузла, які загинули під час бомбардування фашистської авіації 8 квітня 1944 року. На той момент на залізничних коліях станції «Дарниця» скупчилося 29 поїздів, в тому числі й санітарний поїзд, ешелони з військами, пальним та військовою технікою.

Після нальоту 150 німецьких бомбардувальників Дарницький вузол було майже повністю знищено. Вибухом півторатонної бомби було повністю зруйнований Дарницький вокзал. Кількість загиблих оцінюють щонайменше в 3 тисячі осіб, більшість з них опізнати не вдалося.

Фото: Фейсбук