Забудовник має прибрати огорожу перед будівлею Квіти України за адресою Січових Стрільців, 49 у Києві.

Про це написав у Facebook директор департаменту міського благоустрою КМДА Тимур Ткаченко.

За словами Ткаченка, КМДА анулювала контрольну картку на проведення робіт біля будівлі. Власнику направлять листа про необхідність повернути контрольну картку і внесуть припис з вимогою прибрати паркан перед будівлею. Якщо огорожу не приберуть протягом трьох днів, це зроблять працівники КП Київблагоустрій.

Нагадаємо, 13 липня Шевченківський райсуд Києва наклав арешт на будівлю Квіти України.

Юридична компанія Axon Partners, що представляє архітектора павільйону Квіти України Миколу Левчука, заявила, що суд заборонив демонтувати будівлю через порушення авторських прав – вперше в Україні.

У ніч на 12 липня до будівлі Квіти України, розташованої за адресою вул. Січових Стрільців, 49, привезли техніку для знесення, а вдень почали роботу з демонтажу фасаду. В рамках акції протесту активісти зламали частину паркану навколо будівлі.

Квіти України викупила міжнародна компанія Rockwill Group. Вона планує восени приступити до реконструкції об’єкта. Проєкт коштуватиме 600 млн грн, роботи триватимуть 18-24 місяців. Більшу частину будівлі займуть популярні зараз коворкінги.

Два тижні тому з фасаду будівлі зрізали тридцятирічний виноград. За збереження будівлі виступає громадська організація Зберегти Квіти України.

Фото: Фейсбук