Майданчик монтують для турніру, який відбудеться в столиці 19-20 грудня.

Про це повідомляють на офіційному сайті КМДА.

«Дабл Тріпл Snow Fest» — турнір сноубордистів і лижників, який відбудеться в столиці України вже вдруге. Подія матиме обмежений доступ і транслюватиметься онлайн.

«Понад тиждень триває будівництво одного з найбільших міських сноупарків Європи, де цими вихідними відбудуться другі міжнародні змагання Дабл Тріпл Snow Fest. Як повідомляють організатори заходу, цьогоріч подія збере 80 сноубордистів і лижників із 15 країн. Змагання транслюватиметься онлайн у всьому світі. Це одні з небагатьох світових змагань такого формату, що відбуваються 2020 року», – зазначають у повідомленні.

За даними КМДА, наразі зведено половину всього сноупарку. Фінальна конструкція матиме вигляд засніженого міста зі справжніми ліхтарями, автівкою, білбордами і навіть житловим будинком із квартирою та балконом. Обриси багатоповерхівки, з вікон якої райдери потраплятимуть на спуск, уже видно на гірці.

Участь у змаганнях, окрім українців, уже підтвердили райдери із 15 країн світу: США, Канада, Нідерланди, Франція, Швейцарія, Австрія, Іспанія, Грузія, Польща та Словаччина, Білорусь, Латвія і навіть Мароко. Усі вони змагатимуться в категоріях «air» та «jibbing» за загальний призовий фонд у розмірі 10 000 євро.

Усі спортсмени попередньо тестуватимуться на COVID-19 у своїх країнах, а також пройдуть медогляд безпосередньо перед змаганнями.

Через корнавірус для глядачів сноупарк буде закритий, вони матимуть можливість спостерігати за подіями турніру онлайн.

Нагадаємо, почали монтувати сноупарк ще 7 грудня.

Фото: КМДА