Через це деякі магазини не змогли організувати роботи взагалі.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Андрій Жук, голова правління Асоціації рітейлерів, наголосив, що станом на 5 квітня більшість рітейлерів не отримали спецперепусток для проїзду в громадському транспорті.

«Я не знаю точної кількості у відсотках, але більшість рітейлерів не отримали перепусток. Відмов щодо їх отримання немає. Однак і відповіді щодо цього теж немає. Мені здається, що влада не може зробити й видати потрібну кількість перепусток за цей короткий час. Наприклад, тільки мережа “Сільпо” потребує 16 тисяч перепусток. Пройшло дуже мало часу, щоб видати всім квитки», – розповів Андрій Жук.

Водночас голова правління Асоціації рітейлерів зазначив, що спецквитки не отримали не тільки продовольчі «фуд-рітейл» магазини, а й дозволені для діяльності наразі зоомагазини, оптики тощо.

«Ми, як Асоціація, співпрацюємо з Міністерством економіки та КМДА щодо питань спецперепусток. Як я розумію, владі зараз необхідний час», – пояснив Андрій Жук.

Також голова правління Асоціації розповів, як працівники дозволеного рітейлу 5 квітня доїжджали до роботи.

«Деякі працівники гуртувалися між собою, замовляли таксі або їхали на автівках колег. Я навіть бачив, що люди їхали на колінах один в одного. Якщо ж замовляли таксі, то це були додаткові витрати для компанії. Через проблеми з транспортом не всі магазини відчинилися вчасно. Та й взагалі – не всі сьогодні (5 квітня – ред.) змогли працювати», – розповів Андрій Жук.

Окрім цього, Андрій Жук наголосив на тому, що проблема є не тільки серед працівників рітейлу. Адже не всі покупці можуть дійти пішки до магазинів.

«Я бачу, що більше всього постраждала зараз менш захищена категорія киян. Покупці не можуть проїхати 1-2 зупинки до магазину на транспорті, а деякі з них не можуть подолати цю відстань пішки», – зазначив голова правління Асоціації.

Важливо, що, за словами Андрія Жука, у рітейлу, на жаль, майже немає маожливості зараз організувати якийсь службовий транспорт для того, щоб перевозити працівників.

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що водії столичних маршруток масово звільняються через локдаун.

Фото: pixabay