В готелі планують створити локацію для кіберспортивних змагань.

Нові власники готелю «Дніпро» перерахували понад 1,1 мільярда гривень до державного бюджету.  Про це повідомляє прес-служба Фонду державного майна України.

В ФДМУ повідомили, що від часу проведення аукнціону переможець торгів і його кошти проходили перевірку «компетентними органами влади на відповідність вимогам чинного законодавства».

«Після дотримання усіх процедур, передбачених законодавством, та після отримання позитивних результатів перевірок, переможець аукціону перерахував 1 мільярд 111 мільйонів гривень до державного бюджету України… Таким чином переможець аукціону виконав усі умови для отримання права власності цього активу», — заявили у Фонді держмайна.

Також в ФДМУ повідомили, що з початку року провели понад 1,5 тисячі аукціонів на загальну суму майже 2 мільярда гривень.

Нагадаємо, переможець торгів з приватизації готелю «Дніпро», компанія «Смартленд», лише з другого разу отримала від Антимонопольного комітету дозвіл на придбання об’єкту. З повідомлення АМКУ відомо, що готель купують за кредитні кошти.

Нагадаємо, «Смартленд» виграла аукціон на придбання 100% акцій готелю «Дніпро», запропонувавши найбільшу ціну — 1,1 мільярда гривень. Олександр Кохановський, який назвав себе особою, що стоїть за купівлею готелю, ще донедавна мав тісні зв’язки з Росією. Він відмовився називати публічно хто ще крім нього взяв фінансову участь у покупці. Серед ймовірних партнерів Кохановского називають букмекерську контору Parimatchоточення російського олігарха Алішера Усманова та компанії столичного підприємця Максима Кріппи.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що до кінця року Фонд держмайна спробує вкотре приватизувати київський «Президент-Готель».

Фото: гугл карти