Міський голова каже, що робота у транспорті передбачає більший ризик захворіти на COVID.

Станом на 2 жовтня 11 співробітників підприємства «Київпастранс» хворіють на коронавірус. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко сьогодні на брифінгу.

За словами міського голови, усі вони — працівники різних підрозділів.

«Троє людей – працівники дирекції комунального підприємства. 2 випадки – в службі енергетичного забезпечення. Шість хворих – серед водіїв. Загалом із березня на підприємстві захворіли 43 працівника. Із них 32 вже одужали. Тому говорити про масовий характер захворюваності – не можна», – сказав Кличко.

Також міський голова спробував пояснити, чому захворіли саме працівники «Київпастрансу». За його словами, все тому, що громадський транспорт – це зона підвищеного ризику.

«Із початку пандемії місто посилило дезінфекцію рухомого складу комунального транспорту. Двічі на день всі автобуси, тролейбуси та трамваї обробляють спеціальними розчинами. Також кожен працівник «Київпастрансу» перед виходом на маршрут проходить медичний огляд. У випадку виявлення симптомів хвороби працівникам в обов’язковому порядку роблять тест на коронавірус», – розповів міський голова.

За словами Кличка, у столиці щодня на маршрути виходять 350 автобусів «Київпастрансу», майже 330 тролейбусів та понад 260 трамваїв.

Фото: фейсбук