Загалом в Україні повний курс вакцинації проти COVID-19 уже пройшли 70 тисяч дітей.

Станом на сьогодні, 26 листопада, у Києві вакцинувалися 7 194 дітей віком 16-18 років. За тиждень щеплення отримали 983 дітей.

У Київській області всього щепилися 3 029, за тиждень вакцину отримали 420 дітей.

Про це повідомляє голова Комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький, покликаючись на дані системи моніторингу поширення епідемії коронавірусу, оприлюднені апаратом РНБО.

За його словами, загалом в Україні повний курс вакцинації проти COVID-19 уже пройшли 70 тисяч дітей. Також одне щеплення отримали майже 50 тисяч.

Також Радуцький додав, що оширення штаму “Дельта” значно збільшило кількість дітей, яких доводиться госпіталізувати.  Серед усіх хворих на COVID-19 близько 10% – неповнолітні.

25 листопада в Україні 1441 дитина заразилася COVID-19. За весь час пандемії захворіли понад 150 тисяч дітей, а померли – більше 50.

Як вакцинувати дитину?

  • Треба звернутись до педіатра або сімейного лікаря. Перевірити, чи отримала дитина всі щеплення відповідно до Національного календаря щеплень
  • Якщо це так, і в дитини немає протипоказань, лікар виписує направлення на вакцинацію.
  • Потім треба обрати пункт щеплення, де в наявності є вакцина Pfizer-BioNTech. Щеплення у пункті вакцинації проводиться лише у присутності батьків.

Після проведення рутинного щеплення перед вакцинацією потрібно зачекати 14 днів, а після одужання від коронавірусу МОЗ рекомендує провести щеплення за 28 днів.

Нагадаємо, столиця вперше перетнула позначку у 3 мільйона щеплень проти коронавірусу.

Фото: facebook