Київський зоопарк прийняв для досудового утримання 52 тварини, оскільки подальше перебування у власників могло загрожувати їхньому здоров'ю.

 Про це розповіли у КМДА.

У зоопарку їх помістили на карантин. Фахівці проводять аналізи та готують Акт огляду, щоб задокументувати проблеми, з якими поступили тварини. Там зазначили, що їм потрібна реабілітація, особливі умови для кожного виду та невідкладна допомога ветеринарів.

“Зазвичай, ми рятуємо тварин, яких було придбано в подібних організаціях. А у цьому випадку є шанс зупинити джерело проблеми – жорстокий бізнес із торгівлі об’єктами дикої фауни”, – зазначили у зоопарку.

У Київському зоопарку розповіли, що жорстоке поводження з тваринами важко довести в суді. Але оскільки частина з цих тварин внесені до Червоної книги України та міжнародних природоохоронних списків, це значно підвищує шанси виграти суд та не повертати тварин у попередні умови.

“Судова практика за статтею 299 Кримінального кодексу зазвичай не приймає до уваги такі аспекти, як умови утримання, наявність патологій поведінки та відсутність документів про законність набуття у власність та дотримання порядку збуту”, – зазначено в повідомленні.

Інші тварини продовжують перебувати у власників, зокрема, на які вони не змогли надати документи та довести легальність походження, додали у КМДА.

Фото: Відкриті джерела