Діяльністю міського голови задоволені 53% опитаних.

Більше половини киян не підтримують ідею призначення центральною владою на посаду голови Київської міської державної адміністрації іншої особи, аніж чинний мер Віталій Кличко. Про це йдеться в дослідженні соціологічної групи «Рейтинг».

«54% не підтримують ідею призначення центральною владою на посаду голови Київської міської державної адміністрації іншої особи, аніж діючий міський голова, 37% – підтримують» — йдеться в повідомленні.

При цьому діяльністю Кличка задоволені майже стільки ж опитаних.

«Діяльністю мера Києва Віталія Кличка задоволені 53% опитаних, 46% – незадоволені. Діяльністю Президента Зеленського задоволені 40%, незадоволені – 58%» — вказано в повідомленні.

Трохи менше киян вважають, що міський голова Кличко ефективно бореться з коронавірусом в місті.

«48% вважають, що мер Києва Віталій Кличко ефективно реагує на загрозу коронавірусу в місті. 46% – протилежної думки. Стосовно ефективності дій у цій сфері Президента, то ефективними його дії вважають 35%, неефективними – 57%» — повідомляють соціологи.

На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів 15-16 травня 2021 року соціологи опитали 1200 мешканців Києва віком від 18 років і старших. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,8%.

Як ми повідомляли, сьогодні вранці до Кличка додому приїхали озброєні силовики.

Фото: Фейсбук