Їх не пустили на борт через нові правила відвідування країни.

В аеропорту «Бориспіль» 43 пасажири МАУ ввечері 11 серпня не змогли вилетіти в Дубаї через нові карантинні правила. Про це повідомляє «Україна 24».

Співробітники авіакомпанії не пустили людей на борт, бо ті зробили тести на коронавірус у лабораторії, яку начебто не визнають в Об’єднаних Арабських Еміратах. В своєму прес-релізі, розпосюдженому 12 липня, в МАУ переконують, що за кілька днів до рейсу в цій країні змінили вимоги прибуття для українців.

Постраждалі ж кажуть, що про зміну правил польоту дізналися вже в аеропорту. В авіакомпанії натомість запевняють, що коли отримали нові вимоги від Еміратів, усіх пасажирів попередили листом та повідомленням на сайті. У чому полягали нововведення та які нові вимоги до тестування українців мають Емірати, в компанії не уточнили.

Пасажири, які змогли придбати нові квитки в Емірати просто в «Борисполі», після прильоту повідомили, що приймаюча сторона лише перевірила у них наявність тестів, однак не прискіпувалася до лабораторій, у яких вони були зроблені.

«…в аеропорту Дубая просто брали в руки тест і дивилися, що англійською мовою, і все було добре» —, повідомила туристка Мар’яна Яцульчак.

Постраждалим пасажирам в МАУ запропонували безкоштовну заміну квитка і порадили слідкувати за оновленням інформації щодо правил польотів у інші країни. В Об’єднаних Арабських Еміратах натомість заявляють, що пасажирам з України можна проходити тест у будь-якій лабораторії, яка є у списку Міністерства охорони здоров’я.

Фото: unsplash