Деякі колеги по цеху вважають, що в такий час виносити конфлікт на публіку було не варто.

Співачка та екс-міністерка культури Оксана Білозір висунула претензії кільком своїм колегам: Олі Поляковій, Ользі Полежаці та Тоні Матвієнко у тому що вони нібито переспівують мелодії та пісні, які виконувала вона. Звинувачення білозір виклала у Фб.

Білозір звинуватила артисток у нахабстві та браку творчої фантазії й навіть пригрозила “листами щастя”, натякнувши на позов до суду.

Однак не всі колеги по цеху оцінили такий вчинок Білозір. Зокрема до неї гнівно звернулися в Instagram телеведуча Катерина Осадча та актриса Наталія Денисенко.

Ну що ж за дикість…Можна написати особисто співачкам свої невдоволення, попросити наступного разу питати дозволу на виконання.. але ось так публічно влаштовувати срач? При всій повазі, це не гарно – під час війни влаштовувати такого роду розбірки. Всі роблять те що можуть і де можуть. Співають, збирають, допомагають, зараз потрібно підтримувати кожне починання і ініціативу, а не грозитися судом. Ми б всі були раді побачити Ваше виконанння пісень на благодійних концертах. Відповідаю у публічному полі, так як Ви почали це саме так“, – обурилася поведінкою Білозір Осадча.

Денисенко залишила гнівний коментар під дописом Білозір.

Сором і ганьба вам Оксано за цей допис” — вказала вона.

Нагадаємо, за адресою Мирна, 2/1, у Подільському районі Києва є так званий «будинок Білозір». Ця ділянка площею 0,08 га є територією садибної забудови, і будівництво 11-поверхового багатоквартирного будинку на ній є незаконним і суперечить Генплану. І хоча спочатку в проекті будівництва йшлося про чотири поверхи, а зараз будівля налічує 11, забудовник запевняє, що все, що вище 4 поверху – це «антресолі».

Замовник будівництва – кооператив «Зелений замок», засновниками якого є син співачки й екс-депутатки Білозір та її колишня помічниця.

Фото: Фейсбук