А також звинуватила в "хайпуванні".

Оксана Білозір продовжила суперечку з Олею Поляковою, яку днями звинуватила у неправомірному виконанні пісні “Свіча”. Полякова натомість назвала ці звинувачення “дешевим піаром”.

Білозір же відповіла Поляковій, що її стиль виконання пісні не відповідає потребам часу. І що цю пісню, мовляв, було створено для того, аби весь світ почув про Голодомор, а не для “заколисування” українців.

І як можна було з цієї Мелодії, пісні-реквієм “Свіча” забрати контент (вірші), змініти слова на “Колискову” і понести у світ? Нас не потрібно заколисувати, нам потрібно знати всю правду про ворога, нашу Історію, для розуміння, що ми – п’яте покоління українців – ведемо останній бій за Україну ! Це усвідомлює кожен із нас, хто не покинув Україну !” – вказує Білозір.

Також Білозір дорікнула Поляковій перебуванням у Франції та “хайпуванням”. Хоча Полякова першою звинуватила Білозір в цьому.

Може там, у Франції, подалі від війни, немає часу почитати історію свого народу, може і пруть емоції якось докластися до страждань свого народу, може складно зі свого репертуару витягти пристойну пісню українською мовою? Хоч руский кокошник і замінився короною від дружби з коронованими країни агресора, українці мудрі і сильні, своєю кров’ю сьогодні захищають і ваше, пані, майбутнє! Принаймні, ви проявили свою справжню суть, хайпанули:) як хотіли!” — вказала вона.

Нагадаємо, Полякова донедавна під час виступів носила саме кокошник, який традиційно асоціюється з роскультурою.

Нагадаємо, крім Полякової, Білозір свариться і з Тонею Матвієнко — та також вважає, що екс-міністерка могла б не виносити конфлікт в публічну площину.

Крім того, за адресою Мирна, 2/1, у Подільському районі Києва є так званий «будинок Білозір». Ця ділянка площею 0,08 га є територією садибної забудови, і будівництво 11-поверхового багатоквартирного будинку на ній є незаконним і суперечить Генплану. І хоча спочатку в проекті будівництва йшлося про чотири поверхи, а зараз будівля налічує 11, забудовник запевняє, що все, що вище 4 поверху – це «антресолі».

Замовник будівництва – кооператив «Зелений замок», засновниками якого є син співачки й екс-депутатки Білозір та її колишня помічниця.

Фото: Фейсбук