Чоловік вважає, що більшість закладів у столиці України пропонують непрофесійний сервіс.

Ресторатор з Мінська Влад Луневич, який виїхав з Білорусі після того, як до його закладів прийшли силовики з перевірками, збирається відкрити коктейльний бар у Києві. Про це Луневич розповів в інтервʼю виданню «Про бізнес».

За словами Луневича, у Києві він зустрів багато знайомих, які також свого часу втекли з Білорусі, особливо ІТ-шників. Нині у Києві чоловік займається гастротуризмом та аналізом ресторанного ринку, який за його словами, є квінтесенцією всіх ресторанів «України».

«Якщо говорити про Київ з гастрономічною боку, то тут, безумовно, є окремі шалено сильні напрямки, які дуже розвинені. Кава, наприклад. Це напрямок, який може конкурувати з будь-якими європейськими країнами – мірою глибини, залученості, професіоналізму. В принципі, в багатьох напрямках Київ сильний» — розповідає ресторатор.

Луневич вланує відкрити у Києві бар разом з барменом з Білорусі Василем Сапунковим, хоча й зізнається, що інвестицій нині мають небагато.

«Так, я все-таки зважився спробувати зробити новий проект в Києві… Будемо відкривати коктейльний бар… Я бачу, що Києву не вистачає тих речей, які можемо привнести ми з Васею в індустрію. Це сервіс, атмосфера, підхід до концепції, авторське бачення Васі. Потрібна білоруська системність! Її майже немає в Києві. І це насправді погано. Тут всі такі веселі, багато панібратства — і сервіс теж такий, не дуже професійний в багатьох місцях. Ось це ми точно поміняємо» — каже Луневич.

Нині ресторатор шукає приміщення під новий бар — каже, що бажано обрати таке, де нещодавно закрився заклад харчування. За словами Луневича, це не має стати проблемою — нині у Києві закривається достатньо ресторанів та кафе.

Як ми вже писали, у соцмережах збирають гроші на відновлення закусочної, автор якої критикує мовний закон.

Фото: Фейсбук