Комісаренко уточнив, що викрасти його планують з території Росії, чи повернеться він туди — невідомо.

Білоруський та російський стендап-комік Слава Комісаренко, який нині перебуває у Києві, заявив про переслідування з боку режиму Лукашенка. Комісаренко виклав на YouTube уривок січневого концерту у столиці України, під час якого заявив, що Білорусь оголосила його у розшук за жарти про диктатора.

Серед інших причин Комісаренко називає також своє інтерв’ю Дудю.

«Мені написала людина, яка пов’язана з білоруськими протестами. Надіслав повідомлення: «Добрий день, є інформація, що вас хочуть викрасти в Москві та вивезти в автомобілі в Білорусь. Будьте обережні» (…) Я йому кажу, а невже їх не зупинить те, що в мене вже є російський паспорт? Він каже, що ні» — розповів Комісаренко.

Він додав, що нині перебуває у Києві і що в Україні до білорусів ставляться добре.

Комісаренко нещодавно отримав російський паспорт та живе у Москві, чи планує туди повернутися — невідомо. 14 січня Комісаренко має виступати у столичному Центрі культури НАУ.

 

Після виборів, які відбулися в серпні 2020 року Євросоюз і Україна відмовилися визнавати Олександра Лукашенка переобраним президентом Білорусі через масові порушення і побиття прихильників опозиції.

Нагадаємо, нещодавно під посольством Білорусі в Києві побилися противники і прихильники Лукашенка. Після цієї акції представники посольства звернулися до української влади з проханням посилити охорону будівлі: мовляв, на такі мітинги приходять «радикальні українські елементи».

Фото: Фейсбук