Білоруське підпілля допомогло зірвати наступ Росії на Київ, влаштувавши масові диверсії на залізниці.

Про це написало видання The Washington Post, пише liga.net.

Напади були простими, але ефективними. Метою диверсантів були шафи керування сигналами, які забезпечують безперебійне функціонування залізниць. Без автоматичної сигналізації поїзди з боєприпасами та продуктами для російських військ змушені були рухатися повільніше.

“З огляду на залежність Росії від поїздів, я впевнена, що це сприяло певним проблемам, з якими вони зіткнулися на півночі. Це сповільнило їхню здатність пересуватися. Їм не вдалося просунутися далі на українську територію та налагодити лінії поставки, оскільки довелося покладатися на вантажівки”, – цитує газета Емілі Ферріс, наукову співробітницю лондонського аналітичного центру RUSI.

Видання називає дії білоруських диверсантів другою рейковою війною. Перша була під час Другої світової війни, коли радянські партизани, у тому числі білоруські, влаштували масові диверсії на залізницях, значно ускладнивши перегрупування військ Німеччини під час вирішальних боїв на Курській дузі.

Білоруське підпілля у 2022 році застосовувало більш мирну тактику. “Ми не хотіли вбивати російських чи білоруських машиністів. Ми використали мирний спосіб, щоб зупинити їх”, – цитує газета білоруського активіста Юрія Рававого.

Починаючи з 26 лютого, через два дні після вторгнення, п’ять диверсійних атак на сигнальні шафи майже повністю зупинили рух російських поїздів у Білорусі.

Після цього режим Олександра Лукашенка вдався до репресій: залізничників затримували випадковим чином, і станом на кінець квітня щонайменше 11 людей перебувають під вартою за підозрою щодо участі в нападах. Декому при затриманні прострілювали коліна.

Жорстокість режиму призвела до того, що диверсії припинилися, але на той час більшість російських військ уже почали виводити з України та відправляти на схід.

Фото: Фейсбук