Базу нібито омжуть розмістити на території колишнього аеродрому "Зябровка" в Гомельскій області.

Білорусь може надати росії своє озброєння та техніку для бойових дій в Україні, а також розмістити військову базу рф на своїй території. Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов на брифінгу в медіацентрі “Україна – Укрінформ”.

За словами Громова, виявлено, що на території колишнього аеродрому “Зябровка” в Гомельскій області (в напрямку Чернігова) Білорусь активно будує військову інфраструктуру.

У Генштабі не виключають, що в подальшому режим Лукашенка може віддати її для розміщення чергової воєнної бази російського агресора.

Крім того, Білорусь може передати рф свою техніку для війни в Україні.

За наявними даними, під приводом проведення занять, тренувань, зборових заходів на базах зберігання озброєння та військової техніки наразі проводиться обслуговування і зняття цієї техніки зі зберігання. Враховуючи великі втрати агресора в озброєнні та військовій техніці, а також дещо кращий стан та умови зберігання даної техніки на складах збройних сил Білорусі, не виключається, що наш сусід надасть озброєння і військову техніку зазначену для російського агресора. Дана техніка в подальшому може бути переміщена на донецький або херсонський напрямок ведення бойових дій для посилення угруповань противника” — сказав Громов.

Громов наголосив, що наразі зберігається загроза використання території та повітряного простору Білорусі для здійснення ракетних обстрілів, та не виключено перекидання на територію нашої держави диверсійно-розвідувальних груп противника, насамперед для вчинення диверсії на шляхах логістичного забезпечення українських військ.

Водночас для масштабного наступу на великій площі ураїнської території наразі відсутня з боку Білорусі достатня кількість сил і засобів противника.

Як ми повідомляли, командувач оборони Києва розповів, у якому разі чекати нового наступу на столицю.

Фото: Фейсбук