Потерпілих відправили на додаткове обстеження. Якщо у них встановлять тілесні ушкодження більшої тяжкості, імовірна перекваліфікація події.

19-й річний Юрій Рудий, який був учасником конфлікту з охороною ТРЦ Gulliver 4 жовтня повідомив нові подробиці. В Gulliver все спростовують, а поліція може перекваліфікувати справу в разі встановлення більшої ступені тілесних ушкоджень — йшлося в сюжеті «Київ. Newsroom» телеканалу «Київ».

Юрій згадує: того ранку разом з другом повертались із нічної гулянки. Викликали таксі, щоб їхати додому. Поки чекали, вирішили зазирнути до супермакету в ТРЦ. Від випитого вночі алкоголю вже протверезіли, запевняє парубок.

Юрій Рудий стверджує, що його з товаришем охорона била і утримувала майже годину

«Ми відпочивали до цього, але на той момент були тверезі, адекватні. У нас із собою алкоголю не було, ми з магазину ніякого алкоголю не брали. Ми вийшли із «Сільпо», і там був охоронець, і він сказав щось. Що точно не скажу, бо в мене був шоковий стан. Після чого він почав штовхатись і наніс удар. Я у відповідь теж наніс удар. Нас скрутили, пов’язали. Відвели в каморку їхню. Там було приблизно 6-ро охоронців. Вони били нас руками, ногами. Вони забрали телефон у мого друга, щоб ми нікого не могли набрати. Після чого сказали: ми ческаємо поліцію, якщо ви напишите заяву — ми вам щось підкенемо, і ми вас знайдемо» — розповів хлопець.

Били та залякували близько години, розповідає Юрій. Каже, другові дісталось значно більше.

«Тому що я не провокував їх, а друг — “смєльчак”, так скажем. Він сказав: я вас всіх засажу, це вам так з рук не зійде» — зазначив Юрій.

Із причетними до інциденту охоронцями ТРЦ поспілкуватись не вдалось. Проте журналісти телеканалу «Київ» отримали позицію закладу. В ТРЦ, з посиланням на відео з камер, розповідають про іншу версію подій. Кажуть, саме хлопці напали на охоронця.

Поспілкуватися з охоронцями, що брали участь в сутичці, журналістам не вдалося

«Хлопці були в абсолютно в нетверезому стані у 6.30 ранку. Вони, будемо казати, нерівно йшли. Їх зупинив охоронець, попросив: «Ви можете акуратніше себе вести?». В цей момент відбувається погроза. Перший напад був від хлопців. Згідно з законом про охорону, статті 16, якщо на охорону здійснюється напад вони мають право відповісти. Відео зафіксувало, як відбувалась розмова, що сталось потім. Воно передано в поліцію. Поліція розбирається» — розповіла PR-директорка Gulliver Тетяна Атаджанова.

Після початку сутички охороці одразу зателефонували на 102, кажуть в ТРЦ. Цю інформацію підтвержують в поліції.

«Охорона викликала екіпаж патрульної поліці. На момент прибуття правоохоронці врегулювали конфлікт, однак ні молодики, ні охорона, — від написання заяв вони відмовились» — розповіла прес-офіцерка Печерського райуправління поліції Оксана Тищенко.

Вже наступного дня парубки все ж пішли до поліції, коли, мовляв, оговтались від шоку. Та пройшли попереднє медичне обстеження.

«У мого сина забої грудної клітини, плеча і на обличчі там незначні ушкодження. А у от у його друга трохи більше, — у нього зламані 2 ребра, били в область паху, в нього там забій правого яєчка, якщо я не помиляюсь, на обличчі зламаний ніс, здається. Там все на обличчі написано. Я вчора його побачив, я злякався. Якщо є такі ушкодження, то я за те, щоб ця людина несла покарання згідно закону, а згідно закону — це тюремне ув’язнення, і тільки так» — розповів батько хлопця – режисер Юрій Рудий.

Наразі триває дообстеження одного із потерпілих, для встановлення остаточного діагнозу. Правооронці розпочали досудове розслідування.

«За цим фактом у поліції розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.125 ККУ — це легкі тілесні ушкодження. Наразі молодикам надані направлення на судмедекспертизи для встановлення ступені тяжкості їх тілесних ушкоджень. Якщо будуть тілесні ушкодження більшої тяжкості, то імовірна перекваліфікація даної події» — уточнила Тищенко.

Від другої сторони конфлікту заяв наразі не надходило, кажуть в поліції. Дізнавачі вивчають записи з камер відеоспостереження та встановлюють обставини події.

Фото: Фейсбук