В будинку на Волгоградській, 37 весною вийшов із ладу один із насосів, який забезпечує циркуляцію гарячої води.

В будинку на Волгоградській 37, ще весною вийшов із ладу один із насосів, який забезпечує циркуляцію гарячої води. Мешканці обурюються, адже ЖЕК ніяк не реагував на звернення від громадян. Про це йшлося в ефірі програми “Київ.Newsroom” на телеканалі “Київ”. 

Kyiv Media

За словами мешканців, у них немає циркуляції гарячої води, тому на стінах у ванній кімнаті вже почався грибок.

“У мене двоє дітей і вони постійно хворіють. Постійно, одного вилікувала, інший захворів. У ванній грибок, усі стіни та стеля у плісняві. Я 4 рази писала і телефонувала у 1551, вони меня давали відповідь, обіцяли все виправити. Але досі змін немає”, – розповіла місцева мешканка Олександра.

Проблеми з гарячим водопостачанням у будинку в усіх під’їздах. Перший під’їзд без гарячої води ще з початку осені.

” Перекрив ЖЕК, бо в нас заливає стояк. Звернення до ЖЕКу та 1551 результатів не дають. В останній раз вони мені сказали, що ми самі перекрили воду. Крім того, прийшов рахунок за воду ніби я нею користуюся”, – каже Людмила.

Kyiv Media

Місцеві мешканці буквально закидали комунальників стосами звернень та заяв з вимогою ліквідувати проблеми. Проте результатів немає.

“Я писав двічі в керуючу компанію, у результаті отримав відповідь – це не наша справа, звертайтесь до Київобленерго. Я намагався туди подзвонити, але там постійно зайнято. Телевфонував тричі на гарячу лінію міську, мене там вислухали. Алерезультат один, гроші платіть, а якщо у вас немає води та опалення – це ваші проблеми”, – скаржиться Петро.

Kyiv Media

Журналісти телеканалу “Київ” звернулися до КМДА, з проханням до посадовців Соломянської райдержадміністрації та керуючої компанії пояснити бездіяльність. Проте відповіді так і не отримали. Та вже наступного дня у будинку з’явилася вода.

Фото: Київ ТБ