З 1 листопада ресторан продовжить приймати відвідувачів без сертифікатів про вакцинацію.

На тлі високої захворюваності, введенні суворих обмежень з 1-го листопада – є в Києві ресторан, в який можна потрапити без вакцинації та без маски. Таку політику впроваджує власник ресторану Nebos. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Власник закладу Максим зауважив, що вони просто живуть по правді, адже вони вже пообіцяли, що не будуть нікого дискримінувати. “Півтора місця тому ми повісили табличку про те, що ми не будемо нікого дискримінувати в нашому ресторані. І коли ця інформація розлетілась в Інтернеті, то в суботу до нас приїхало 8 людей – поліція, Держспоживслужба, але ми їх недопустили”, – додав власник.

За його словами, ні його, ні його ресторан не оштрафували, адже вони прямо заявили свої права. “Нас не оштрафували. 4 дні ходили і просили зняти табличку. І ми зрозуміли, що вони хочуть аби ми відмовились від своїх прав, щоб наш оштрафувати”, – розповів Максим.

Натомість начальник головного управління Держспоживслужби в місті Києві Олег Рубан заявив, що на ресторан наклали 3 штрафи. “Єдиний шлях профілактики інфекційних захворювань є – вакцинація, краще вакцинації ніхто не придумав у світі. Вже 3 штрафи накладено на даний суб’єкт, вже є звернення до кримінальної статті 325, тому сьогодні заходи продовжуються”, – повідомив начальник Держспоживслужби.

Та незважаючи на це, власник закладу заявив, що вони продовжуватимуть працювати для всіх навіть з 1 листопада. “Ми надалі не будемо нікого дискримінувати, будемо відкриті. І закриємо заклад, лише якщо буде надзвичайна ситуація”, – зазначив власник ресторану Nebos.

Також, він додав, що більше ні з якими представниками невідомо кого не буде спілкуватися, говорити буде лише з Президентов України Володимиром Зеленським.

Нагадаємо, 30 вересня на сторінці ресторану Nebos у соцмережах з’явилося повідомлення: “Нам не важливо, маєте ви маску чи ні, вакцинувалися чи ні – ми завжди відкриті для людей, які беруть відповідальність за своє здоров‘я”.

25 жовтня комісією, у складі представників Держпродспоживслужби, поліції, Муніципальної охорони», у присутності представників ЗМІ, було проведено перевірку зазначеного закладу громадського харчування.

За результатами перевірки, буде складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною першою статті 44-3 Кодексу України. Тепер власнику закладу загрожує штраф від 17 тисяч до 170 тисяч гривень. Проте співвласниця закладу Ірина Богданович заперечила накладання штрафу на ресторан.

Фото: Фейсбук