Руйнування приміщення відбувається на розі Кловського узвозу і вул. Московської.

На місці нема огороджувальних знаків – за парканом знаходиться зупинка, продовжується жвавий рух автівок. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”.

Від самої будівлі де відбувається руйнація до зупинки 50 метрів, і уламки падають на відгороджений майданчик. Раніше тут був несанкціонований паркувальний майданчик для автомобілів. Зараз він закритий.

Проте, люди не бояться будівництва та припарковують свої автомобілі біля паркану, що може спричинити збитки.

На місці зносу може будуватись щось на кшталт торгово-розважальних площ та частина можливо піде на фудкорти. Вздовж Московської вулиці, починаючи від Арсенальної й до Печерського райуправління поліції відбувається забудова і трансформація колишнього заводу “Арсенал” в офісні приміщення, кафе та ресторани.

Телеграм-канал “Телеканал Київ” оприлюднив відео, на якому помітно руйнування.

На території де сьогодні йде руйнація, буде відбуватися реставрація. Вона належить одному з київських рестораторів, який причетний до реставрації кінотеатру “Зоряного”, що знаходиться на сусідньому боці вул. Московської.

Як ми писали раніше, під час демонтажу будівлі заводу “Арсенал” на дорогу нібито впали шматки стіни.

Як ми писали, один із цехів «Арсеналу» був викуплений Дмитром Федотенковим спільно з Максимом Микитасем, екс-власником «Укрбуду». Після того, як Микитася посадили в СІЗО, реальним власником компанії став ніби саме Федотенков, який нині позиціонує себе як співвласник мережі ресторанів Tarantino Family.

Останній запевняв, що весь корпус не підпадає під знесення. Його частину залишать, а після реконструкції перетворять на ресторан. Як повідомлялось, там облаштують фудхол. Роботи з демонтажу мають завершитися за чотири місяці (почалися вони у жовтні). Ресторатор також запевнив, що загрози потрапляння цегли на дорогу немає. Хоча як видно з нових кадрів проблему не усунуто.

Фото: телеграм