Формат онлайн-забігів не передбачає масового старту та спільного маршруту.

11-й Київський марафон WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2020 Online 31 жовтня-1 листопада через пандемію відбудеться у форматі онлайн. Пише КМДА.

Бігуни зможуть пробігти різні дистанції залежно від рівня своєї підготовки: 21 км, 10 км або Jaffa Mini Marathon 4,2 км. Для участі в марафоні 31 жовтня-1 листопада необов’язковоприїжджати до Києва, його можна пробігти практично будь-де.

Щоб долучитися до марафону варто зареєструватися на сайті марафону і в день заходу вийти на пробіжку, увімкнувши на телефоні будь-який біговий застосунок. Усі бігуни, які подолають дистанцію, здобудуть медалі, які приїдуть до них поштою.

Формат онлайн-забігів не передбачає масового старту та спільного маршруту. Кожен обиратиме маршрут самостійно, тому 11-й Київський марафон відбудеться без перекриття вулиць.

Участь в півмарафоні є небезкоштовною та передбачає стартовий внесок 480 гривень, який буде перераховано для асоційованих членів Громадської організації «Бігова Україна».

На Трухановому острові у ці дати буде організована стартово-фінішна зона. Там київські бігуни зможуть перевдягнутися, залишити речі у камері схову та стартувати під аркою, як у докарантинні часи. Йдеться на сторінці марафону в Facebook.

На стартовій-фінішній зоні не буде спільного старту, тому бігуни дотримуватимуться дистанції та усіх карантинних норм.

 

Друже, ми запрошуємо тебе відчути атмосферу підтримки та адреналіну під час онлайн-забігу 11th WIZZ AIR KYIV CITY…

Опубліковано Wizz Air Kyiv City Marathon Вівторок, 20 жовтня 2020 р.

Також у межах заходу відбудуться забіги з собаками PRO PLAN:registered: DOG RUN Online, де учасники зможуть пробігтись разом зі своїми улюбленцями.

Реєстрація на марафон триває. Наразі зареєструвалися учасники з 37 країн світу.

Нагадаємо, в 10-Київському півмарафоні попри онлайн-формат взяли участь 6 тисяч бігунів із 38 країн.

Фото: facebook