Онлайн-система надає медичні послуги швидко та зручно.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua має три основні функції. Перша – запис до лікаря. У додатку можна знайти потрібного спеціаліста, обираючи за спеціальністю, стажем, ціною, розташуванням та іншими критеріями.

У розробці – функції відеоконсультації та чату. Друга функція системи – запис на лабораторні аналізи. Третя – замовлення потрібних медикаментів.

Kyiv MediaKyiv Media

Додаток також дозволяє отримати аудіоконсультацію обраного лікаря. Крім того, можна переглянути коментарі інших користувачів та залишити свій після візиту.

Kyiv Media

До слова, у майбутньому функціонал додатку будуть розширювати, зокрема, планують додати електронну медичну картку.

Користування сервісом безкоштовне для пацієнтів. Лікарні, лабораторії та медики приватних закладів сплачують за підключення до системи. За словами представників Doc.ua їхні анкети, освіту та стаж роботи ретельно перевіряють. Сьогодні система має базу з 11 тисяч лікарів, 1,5 тисяч лікарень та 500 лабораторій.

Відмітимо, що медичний онлайн-хаб Doc.ua почав роботу у 2014 році та наразі входить до групи компаній EFI GROUP. У 2020 році компанія під брендом Doc.online почала роботу на міжнародних ринках. Сьогодні система доступна в Казахстані, Узбекистані та Молдові. У планах – розширити мережу також на Грузію, Азербайджан, ОАЕ та країни.

Фото: Unsplash