Демонтаж будинкеу на Позняках триває кілька тижнів, вже знесли 4 верхні поверхи.

У Києві на Позняках триває демонтаж аварійної секції в будинку по вулиці Соломії Крушельницької 1/5, де в червні вибухнув газ. Мешканці сусідніх будинків почали скаржитися на те, що уламки будівлі падають на їхні помешкання, повідомляє програма «Київ.Newsroom» на телеканалі «Київ».

Демонтаж будинку на Позняках триває вже другий тиждень. За цей час працівники вже знесли верхні поверхи. Однак сусіди розповіли, що рештки будівлі сипляться просто з даху на їх будинки. Падають навіть меблі.

Kyiv Media

«Коли з даху починали – то вони акуратно розбирали. А вже коли зняли дах – почалося: шматки бетону, балки якісь, метал, все сміття – все це вилітало у вікна. І зараз вилітають меблі», – розказала колишня мешканка зруйнованого будинку Марина Базиненко.

Загалом вартість робіт, які тут проводяться, оцінюється в 14 мільйонів гривень. Дата завершення демонтажу на даний момент не відома.

Нагадаємо, нещодавно мешканці зруйнованого вибухом будинку на Соломії Крушельницької символічно попрощалися зі своїм помешканням: забетонували свої ключі. У своєрідному меморіалі чорними стрічками виділили ключі від квартир, в яких загинули люди.

Фото: скріншот youtube