Концерт присвячений 80-річчю трагедії Бабиного Яру у Києві.

У Києві виконають симфонічну поему “GENESIS.Сотворіння світу» ізраїльського вченого, композитора Баруха Берлінера, під читання народного артиста України Богдана Бенюка.

Повідомляє прес-служба Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського.

В концерті вперше будуть використані новітні технології синтезу музики і відеоарту. Симфонічна поема вже має 1 млн. переглядів в You tube.

Автор світової поеми Барух Берлінер, не тільки композитор, але й відомий ізраїльський вчений, автор книг з економіки, який отримав ступінь з математики в Цюрихському університеті, викладає в Тель-Авівському університеті, читає лекції в провідних університетах світу. Він – автор декількох великих симфонічних творів, а також камерних циклів. Його музика виконується в Європі, Америці й Азії. Барух Берлінер окрім наукових книг пише ще й вірші, причому декількома мовами – івриті, німецькою та англійською.

Київським глядачам програму ізраїльського композитора репрезентує  Президентський оркестр України під орудою народного артиста України Василя Василенко.

 Богдан Бенюк,  який виступить у ролі читця (тексти Біблії є невіддільною частиною твору) – народний артист України, виконавець ролі Тев’є молочника в легендарній виставі «Поминальна молитва» Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка

Спеціальний гість концерту – Лауреат міжнародних конкурсів віолончеліст Олексій Шадрін.

Концерт відбудеться у Великій Залі ім. Василя Сліпака НМА України ім.П.І.Чайковського 19 вересня о 19:00.

Вхід до залу ім. Василя Сліпака  НМА України ім.П.І.Чайковського без захисних масок на обличчі заборонено.

Фото: facebook