Депутат начебто погодився із новими правилами розміщення МАФів у місті, а потім кардинально змінив позицію.

Радник міського голови, депутат «УДАРу» в Київраді Дмитро Білоцерковець звинуватив голову комісії Київради з питань благоустрою, депутата від «Слуги Народу» Владислава Трубіцина у лобіюванні інтересів власників нелегальних МАФів. Відповідний допис Білоцерковець розмістив у своєму Facebook.

За словами Білоцерковця, Трубіцин був учасником обговорень двох проектів рішень Київради щодо нових правил розміщення МАФів у місті. Пізніше він начебто кардинально змінив позицію.

Білоцерковець повідомив, що в КМДА розробили перелік напрацювань щодо нових правил встановлення МАФів. Зокрема — єдиний архітектурний вид та інше.

«Кіоски будуть прибрані з площ у метро, ​​вздовж основних транспортних магістралей, біля зупинок, тому що наша мета — зменшити кількість МАФів у місті, обмеживши кількість зон для їх розміщення (…) право на розміщення МАФів буде продаватися тільки через систему ProZorro, забезпечуючи справедливий і рівний доступ усім підприємцям. Таким чином буде втілено максимально некорумпований принцип — принцип чистої монетизації, коли право і дозвільні документи на розміщення кіосків отримує той, хто більше заплатить до бюджету» — повідомляє радник Кличка.

Після цього депутат Трубіцин, який брав участь у обговореннях, начебто першим погодився підписати ці проекти рішень та захотів представити їх на сесії Київради. Натомість Трубіцин почав лобіювати інтереси іншої сторони — стверджує Білоцерковець.

«Несподівано ми дізнаємося про те, що депутат Трубіцин вирішив провести круглий стіл з МАФовиками, більшість з яких були представниками великих мереж, не запросивши туди урбаністів, представників громади, які від нього неодноразово вимагали наведення порядку. На круглому столі депутат почав активно перевзуватися в повітрі, кардинально змінюючи свою позицію» — пише УДАРівець.

За словами Білоцерковця, 8 липня під КМДА «пройшов проплачений мітинг, на якому з’явилися плакати на підтримку Трубіцина від МАФовиків».

«У мене виникає тільки одне питання — перевзутий депутат не розуміє, що робить його рука, коли підписує документи, або ж він кон’юнктурник, що виконує чиїсь команди? Сподіваюся, що друге» — додає він.

Депутат Трубіцин ці обвинувачення публічно поки не коментував. У своєму Facebook він продовжує писати про боротьбу з МАФами в Києві.

Тим часом, на Оболоні демонтували два кіоски на колесах, в яких продавали шаурму.

Фото: Фейсбук