Адміністрація закладу уже добу публічно не відповідає на звинувачення.

В закладі дошкілької освіти №165 «Забава», що на Троєщині, вихователі забороняють хлопчикам пісяти стоячи. Про це повідомила одна з мам в Facebook-спільноті «Батьки SOS».

Користувачка, яка представилася мамою дитини, що відвідує цей заклад, написала, що вихователі карають хлопчиків, якщо ті пісяють стоячи — за це їх начебто ставлять в куток та навіть погрожують «викликати поліцію». Також жінка пише, що від інших батьків дізналася про випадки насильства над дітьми.

«Якщо дитина, не приведи господи, попісяла стоячи, її ставлять на стілець в центрі кабінету і «викликають на нього поліцію». А інших дітей змушують сміятися над ним. Такий метод «виховання» використовували на мого сина (так розповів своїй мамі товариш мого сина, і вже не один раз). Перед цим, ще восени син скаржився що вихователь вдарила його по обличчю (3-х річного малюка). Що керує цими людьми?» — пише жінка.

Також вона стверджує, що директор садка жодним чином не реагує на скарги, а її дитина за цей час почала агресивно себе поводити. Це сталося начебто після чергового інциденту в дитсадку.

«Місяць тому дитина сказала що не піде в садок, бо його закривають в коморі поки діти в басейні (був після хвороби, а тому не відвідував тимчасово басейн). На мою скаргу знову ніхто не зреагував. Дитина почала матюкатися, плюватися і закочувати істерики. Він не слухається і почав бити молодшого (1,2 року) кулаками» — пише жінка.

Пізніше у коментарях до свого допису вона додала, що відвела сина до психолога і той порадив їм перевестися в інший навчальний заклад.

Щоправда, не усі дописувачі повірили у правдивість викладеної історії, а деякі зауважили, що в багатьох дитячих садках хлопчиків просять пісяти сидячи з міркувань гігієни.

Зауважимо, що на сторінці ДНЗ «Забава» у Facebook немає жодних повідомлень з приводу цієї ситуації. Сьогодні у садочку заплановані батьківські збори, на яких, зокрема, буде підніматися дане питання.

KиївMedia намагається отримати коментар від адміністрації садочку. Особа, яка відповіла на дзвінок нашого кореспондента, відмовила у коментарі. Редакція надіслала також письмовий запит закладу з проханням роз’яснити свою позицію.

Тим часом, мовний омбудсмен просить Міносвіти провести службове розслідування щодо відкриття туалету в Державному університеті телекомунікацій.

Фото: Фейсбук