Анастасія Тарасова пізніше вибачилася за свої слова, але вибачення читала з листочка. Її мати — суддя Печерського райсуду Києва.

Анатолій тарасюк, батько студентки юрфаку університету імені Шевченка Анастасії Тарасюк, яка називала українців «бидлом», реагуючи на заборону в’їзду до України російського репера Басти, призначений заступником директора управління ДБР у Львові. Про це повідомляє Центр протидії копупції.

Зазначається, що раніше Тарасов працював в СБУ.

«З 1994 до 2020 року проходив військову службу в СБУ, обіймав керівні посади в оперативних підрозділах. В листопаді 2020 року став керівником Управління ДБР, яке займається розслідуванням злочинів під час Майдану. Проти його призначення виступали адвокати родин героїв Небесної сотні. І ось нова посада, тепер у Львові. За минулий рік Тарасюк отримав за наш з вами рахунок 1,6 млн грн. Вказав, що заощадив понад 1 млн грн та 67 тисяч доларів» — повідомили в ЦПК.

Анастасія Тарасюк— донька Анатолія Тарасюка та судді Печерського суду Крістіни Константінової. Остання відправляла під домашній арешт активістів Філімонова і Ратушного, які нещодавно протестували на Банковій, а раніше дозволяла обшуки в Автомайдані. За даними ЦПК, вона заробляє 1 млн грн на рік.

Повідомлялося, що раніше Анастасія Тарасюк також попадалася нетверезою за кермом, але її звільнив від покарання інший суддя Печерського райсуду Володимир Карабань. При цьому Тарасюк начебто навіть не приходила на суд, і обмежилася лише письмовими поясненнями.

Фото: Фейсбук