Батько блогерки працює в Державній службі спецзв'язку та захисту інформації України.

Батько 15-річної TikTok-блогерки Лізи Леоненко з Києва, яка заявила про свою ненависть до української мови, працює в Державній службі спецзв’язку та захисту інформації України. Відповідні дані оприлюднені на сайті bihus.декларації.

Леоненко Геннадій Павлович займає посаду “Учений секретар”.

Також раніше ми писати про те, що мама блогерки Ніна Леоненко є співвласницею відомого бренду випічки Panini Ukraine. Центр “Миротворець вніс усю родину Леоненко у свою базу, оскільки за дії неповнолітнітніх відповідальність повинні нести батьки.

Відомий блогер Мирослав Олешко на YouTube закликав Службу безпеки України, Міністерство внутрішніх справ, Генеральну прокуратуру і мовного омбудсмена України Тараса Креміня відкрити кримінальну справу за статтею 161 КК України (Порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної належності або ставлення до релігії).

Також він встиг зберегти ролик блогерки, в якому йдеться про те, що батьки підтримали позицію своєї доньки.

 

Нагадаємо, 15-річна TikTok-блогерка Ліза Леоненко з ніком maybe_lizaaaaa записала відео про те, як вона ненавидить українську мову, заявивши, що “у Києві всі спілкуються російською, а українською говорять лише селюки”. Зорема, Ліза Леоненко заявила: “Щоб ви розуміли, наскільки упереджено я ставлюся до української мови –  яне дружитиму з людиною, яка розмовляє українською”.

Згодом ролик був видалений, натомість з’явилося нове відео, у якому блогерка вже українською попросила вибачення в усіх, кого образила, заявивши, що це була бурхлива реакція на критику її вимови.

Фото: скріншот