Планують виділити 8 тисяч гривень на одну дитину.

Таке рішення було прийнято 18 листопада на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 83 депутати.

За словами депутата Київської міської ради, секретаря постійної комісії з питань регуляторної політики Ігоря Шпака, метою рішення є підвищення рівня соціального забезпечення батьків 166 дітей, які проживають в межах мікрорайону «Пирогово» біля полігону по захороненню твердих побутових відходів №1 та полігону по захороненню великогабаритних та будівельних відходів №6.

«Одним із пріоритетних завдань депутатського корпусу є забезпечення соціального благополуччя дітей, зокрема шляхом створення сприятливих умов для їх оздоровлення. Ми піклуємось про оздоровлення дітей територіальної громади Києва, тому столичним бюджетом передбачені видатки на їх якісний відпочинок. Прийняття такого рішення сприятиме зміцненню здоров‘я та активній соціальній взаємодії дітей», – підкреслив Ігор Шпак.

Депутат додав, що таким рішенням визначено надання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 8 тис. грн на одну дитину.

Фінансування здійснюватиметься за рахунок коштів,  передбачених у бюджеті міста Києва на виконання міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки.

Рішенням передбачено виділення коштів на оздоровлення дітей, які проживають за адресами:

– вулиця Пирогівський шлях;
– вулиця Лауреатська;
– вулиця Барикадна;
– вулиця Солов’їна;
– вулиця Корінна;
– вулиця Фестивальна;
– вулиця Комунальна;
– вулиця Квітуча;
– вулиця Фіалкова.