Родина Юрашів ймовірно перебуває у складних життєвих обставинах.

Про це сказала Уповноважена Верховної ради з прав людини Людмила Денісова в ефірі “Радіо НВ”.

Зокрема, омбудсмен зазначила, що наразі поліцейські розбираються з цією сім’єю. Йморівно, родина Юрашів перебуває в складних життєвих обставинах.

Правоохоронці виявили ознаки, що ця родина перебуває у складних життєвих обставинах. Цьому хлопчику – 8 років, а він не ходить до школи. Наразі вже поліція говорить про те, що треба складати протокол і на батька“, – заявила Людмила Денісова.

Раніше поліція склала адміністративний протокол на Світлану Юраш – матір 8-річного хлопчика, який загубився в метро “Дорогожичі”, шукаючи маму. Виявилося, жінка залишила двох дітей на догляд чоловікові і вийшла у справах, а батько дітей змушений був терміново виїхати на роботу. Мама не встигла повернутися вчасно, тож її 8-річний син вийшов самостійно зустрічати маму. Коли жінка прийшла за дитиною в поліцію – там на неї і склали протокол.

Ця історія обурила багатьох – люди не розуміли, чому за недогляд дітей батьком мусіла відповідати мама. Омбудсмен Людмила Денісова також обурилась і звернулась до поліції з проханням оцінити ситуацію об’єктивно.

Відомо, що у родині Юрашів троє дітей. Того дня Світлана вийшла з дому із наймолодшою дівчинкою, а середню донечку і найстаршого хлопчика залишила з батьком.

Фото: Фейсбук