Депутати звернулися з вимогою відзвітувати про розслідування нападів ультраправих на Подолі та конкретно напад на бар Хвильовий. Бар відзвітував про нові вікна та охорону.

12 народних депутатів з трьох парламентських фракцій звернулися до голови МВС Дениса Монастирського та голови поліції Києва Івана Вигівського щодо нападів ультраправих на Подолі, зокрема, на бар Хвильовий.

Про це повідомив нардеп Дмитро Гурін у Facebook.

За його словами, депутати звернулися з вимогою відзвітувати про розслідування нападів ультраправих на Подолі та конкретно напад на бар Хвильовий у п’ятницю, 26 листопада.

До слова, як розповіли в барі “Хвильовий” у вікнах вже стоять тимчасові панелі, а до вихідних мають вставити скло. А на вході оновили склад охорони.

Бар також відновлює свою роботу щодня з 18:00.

“Від сьогодні ми продовжуємо роботу за новим графіком: працюємо щодня з 18:00. Ми вкотре вжили додаткових заходів безпеки та оновили склад охорони на вході. Якщо у вас будуть незвично багато питати — не дивуйтесь. Нові хлопці на фейсконтролі ще тільки звикають до нашого простору та переживають за вашу і нашу безпеку”, – йдеться в дописі.

Нагадаємо, ввечері 26 листопада група молодиків спортивної статури напала на бар “Хвильовий” на Подолі. Вони розбили вікна, потрощили вхідні двері та меблі, які знаходилися на вулиці, а також обмалювали стіни. Столична поліція розпочала кримінальне провадження за фактом хуліганських дій в барі “Хвильовий” – було затримано 12 осіб.

Днями Посольство Німеччини закликало поліцію розслідувати напади праворадикалів на столичні бари.

До слова, це був уже не перший напад на заклад. Попередній стався 6 листопада, коли близько 150 невідомих заблокували роботу бару.

Бар запускали у 2018-му, його власники – Андрій ЯнковськийДарія Мінасенко та Юрій Погребняк.

Фото: Фейсбук