Таким чином планують привернути увагу до зникнення місць, які нагадують про катастрофу 1986 року.

Креативна агенція Banda створила брендинг для Чорнобильської зони, щоб привернути увагу до зникнення місць, які нагадують про катастрофу 1986 року.

«Мало хто знає, що міста Чорнобильської зони поступово зникають: їх руйнує час і поглинає природа. А це означає, що з часом у людей зникне можливість побачити прямі наслідки катастрофи», – кажуть в агенції.

В агенції вирішили, що стандартний логотип не зможе передати їхній меседж, тому створили так званий «невічний логотип». За основу взяли форму поверхні реактора, у якому відбувся вибух. Це відправна точка існування – логотип Чорнобиля 1986 року.

За задумом авторів, із кожним роком зображення змінюється та поступово зникає. Кінцева точка існування лого – 2064 рік, коли Чорнобильську електростанцію повністю виведуть з експлуатації.

Kyiv Media

Навколо логотипу також створили цілісну візуальну систему. Як і лого, вона змінюється з кожним роком. Зміни відбуватимуться кожного 26 квітня, у річницю вибуху на ЧАЕС. Новий брендинг Чорнобильскої зони Banda почала розробляти ще у 2019 році після того, як співробітники агенції побували на екскурсії в зоні відчуження й побачили місця, що поступово зникають.

Фото: Banda