В АРМА запевняють, що тут можлива побудова лише сезонних споруд, але не «капітальне будівництво».

Компанія «7 днів», яка стала новим управителем місцевості Сухолуччя під Києвом, планує створити тут парк з «інфраструктурою розваг». У літній сезон він приноситиме до 1 мільйона гривень прибутку —про це в ефірі програми «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» розповів власник компанії, депутат Київради від ЄС Ігор Баленко.

За його словами, нині в Сухолуччя приїздять відпочивальники, яким нібито не вистачає нормальної інфраструктури.

«В Сухолуччі по берегам влітку утворюється ціле місто, палатки. Це неправильно зроблено, з поганою екологією, немає туалетів, нічого. Багато людей хочуть виїздити і треба за всім цим дивитися (…) багато замовляють, хочуть щоб проводити там корпоративи, івенти, особливо змагання, велогонки. Людям дійсно потрібна інфраструктура» — розповів він.

Баленко каже, що парк обмежиться не лише територією Сухолуччя, а й Страхолісся (Іванкіський район Київщини).

«Там буде розвиватися туристична інфраструктура не лише в Сухолуччі, а й аж до Чорнобиля. Це може бути цікавий шлях транзиту для туристів у Чорнобиль» — розповів він.

Також Баленко обіцяє, що вартість входу та паркування в Сухолуччі зростати не буде. Натомість буде плата за нову інфраструктуру — пляжі, басейни, розваги ітд.

У високий сезон Баленко планує заробляти до 1 мільйона в місяць, з них 200 тисяч — віддасть державі. Щодо дозвілля взимку – у Баленка поки розробляють бізнес-план.

Начальник відділу промоції та комунікації АРМА Павло Бульдович розповів телеканалу «Київ», що агентство буде слідкувати за тим, як компанія-управитель здійснює свої обов’язки. За його словами, в Сухолуччі можна будувати лише сезонні споруди.

«Мова йде не про будівництво капітальних споруд. Цьому є кілька причин. Ми говоримо про побудову сезонних споруд, які можна легко демонтувати, бо управителю не передана земельна ділянка, на якій розташований комплекс Сухолуччя (…) Крім того, це абсолютно невигідно, управління є тимчасовим. Управління триває до 2025 року, і це, по суті, строк дії ухвали про арешт активу. Якщо ухвала скасовується і арешт знято, то АРМА протягом 3 днів змушена повернути актив власнику. Тому будь-який управитель, який іде до нас на конкурс, ніколи не зацікавлений у капітальних інвестиціях» — розповів він.

Як ми повідомляли, після заяви Міноборони про нестачу грошей на відновлення садиби Сікорського, КМДА вимагає передати об’єкт місту.

Фото: Фейсбук