Киянам також вкотре нагадали про правила, які допоможуть вберегти себе від крижаної небезпеки.

Балансоутримувачів, керівників підприємств, установ та організацій за невиконання правил благоустрою загрожує штраф до 1700 грн. Про це написав перший заступник голови з питань здійснення самоврядних повноважень КМДА Олексій Кулеба в Facebook.

Згідно з правилами благоустрою, очищення дахів та козирків від снігу та бурульок  – це особиста відповідальність балансоутримувачів, керівників підприємств, установ та організацій. Тому керівники міських служб мають  максимально уважно контролювати прибирання снігу, зняття накрижень та льоду.

За його словами, комунальні служби продовжують звільняти вулиці міста від снігу та криги. Нині – особлива увага до дахів та козирків, де внаслідок перепаду температур вночі та вдень активно утворюються бурульки.

Також він нагадав про основні правила киянам, аби вберегти себе від небезпеки:
  • Оминати дахи та козирки, де можливе падіння криги, бажано дотримуватись дистанції мінімум 3 метри.
  • Не залишати автотранспорт поблизу потенційно небезпечних споруд або дерев.
  • Якщо чуєте тріск згори, не піднімайте голову, а швидко притисніться до стіни.
  • Звертайте увагу, що під бурульками на землі завжди товстіший шар криги, що також небезпечно. Тому зважайте і на дахи, і на тротуари.
  • Повідомте до Контактного центру Києва 15-51. Усі заявки КБУ швидко опрацьовуються.

Нагадаємо, на День закоханих двоє киян отримали розсічення голови через падіння бурульок, а в січні через це загинуло двоє киян.

Фото: unsplash