Віра Гирич загинула внаслідок удару російської ракети 28 квітня в Шевченківському районі міста.

Президент Сполучених Штатів Джо Байден згадав про загибель журналістки та продюсерки «Радіо Свобода» Віри Гирич у своїй промові перед працівниками медіа, які висвітлюють роботу Білого дому. Про це пише «Радіо Свобода».

Байден виступив на традиційній вечері Асоціації кореспондентів Білого дому. Він перелічив злочини, зокрема, проти журналістів та медіа в ході повномасштабної агресії Росії проти України. Серед них президент США назвав загибель Віри Гирич внаслідок обстрілу в Києві.

«Одна журналістка з Радіо Свобода була вбита всього кілька днів тому. Так багато з вас розповідають історії, роблять фотографії і відео того, що там (в Україні – ред.) відбувається, чисту правду – показують руйнування і воєнні злочини», – сказав Байден.

У своїй промові він додав, що світ «побачив сміливість українського народу завдяки сміливості американських репортерів у цій кімнаті та їхніх колег по всьому світу і на місці подій».

Віра Гирич загинула внаслідок обстрілу житлового району Києва 28 квітня. Тіло загиблої журналістки виявили під уламками вранці 29 квітня.

Фото: Фейсбук