Двері автівок відчиняються так, що частково перекривають велодоріжку, що може бути небезпечно для велосипедистів.

Йдеться про парковку на проспекті Перемоги, 67 біля ЖК «Сан-Франциско», повідомили у велоспільноті U-Cycle.

Так, магазин Ultramarket, що в ЖК «Сан-Франциско», спершу зруйнував велодоріжку для облаштування парковки, але після протестів велоспільноти супермаркет зобов’язали відновити велодоріжку.

Сьогодні, 1 липня, на засіданні транспортної комісії Київради прозвітували, що супермаркет вже відновив велодоріжку до попередньої ширини 2,7 м, а місто облаштувало муніципальну поздовжню парковку на 5 паркомісць. Як підрахувала комунальна корпорація “Київавтодор”, сума збитків, заподіяних місту за пошкодження інфраструктури, склала 600 тис. грн.

Але учасників велоспільноти новий варіант велодоріжки не влаштував. Що тоді з нею не так?

Велодоріжка, як виявилось, у поточному вигляді залишається зоною небезпеки як для велосипедистів, так і пішоходів. Справа у близькості автомобільної парковки до цієї доріжки та відсутності між ними буферної зони.

Двері припаркованих авто водії будуть тепер відкривати просто у бік велодоріжки… Це гарантовано створюватиме аварійні ситуації для велосипедистів. Раптове відкриття дверей є дуже поширеною причиною ДТП за участі велосипедистів у всьому світі. А по Києву кілька років тому навіть висіли сітілайти з соцрекламою “Нам по дорозі” відповідного змісту“, – зазначає U-Cycle.

Депутатка Київради Ксенія Семенова, котра була на засіданні цієї Комісії, встигла записати цитату, якою супермаркет намагався заперечити небезпечність такого сусідства велодоріжки та парковки: “Ви нам дайте статистику від поліції, скільки великів влетіло в двері, а там побачимо“.

Урбаніст Олександр Рак зазначив, що начальник Управління Патрульної Поліції у м. Києві Юрій Зозуля також начебто заявляв, що “відкриті двері на велодоріжці не створюють загрози”.

Проте Комісія все ж вирішила доручити розробити разом з велоспільнотою нову схему організації дорожнього руху.

Транспортна комісія підтримала цю пропозицію одноголосно. Тепер чекаємо на реалізацію протокольного доручення Департаментом транспортної інфраструктури КМДА та готові долучатися для напрацювання більш безпечного та видповідаючого нормам ДБН рішення“, – зазначили в U-Cycle.

Нещодавно ми писали, що на Нивках так відновили велодоріжку, що електричний стовп опинився на проїжджій частині, де облаштувати автомобільну парковку.

Фото: Фейсбук