З квітня 2021 року авіакомпанія Azur Air Ukraine планує запустити прямі рейси з Києва до США.

Про це повідомляє avianews.

Так, згідно з наказом Державіаслужби від 10 вересня, регулятор дозволив авіакомпанії літати з Києва до Нью-Йорку, Майамі та Чикаго з 1 жовтня 2020 року на необмежений термін.

За вказаними напрямками авіаперевізник зможе літати двічі на тиждень. Однак за необхідності частота може бути збільшена, оскільки між Україною з США діє угода про відкрите небо.

Наразі авіапарк Azur Air Ukraine складається з трьох Boeing 737-800, одного Boeing 757-300 і трьох Boeing 767-300ER. Останній тип літака є далекомагістральним і може здійснювати прямі рейси без посадки на дозаправку з Києва в Нью-Йорк, Чикаго і Маямі.

Водночас, використання Boeing 767-300ER МАУ під час виконання евакуаційних рейсів Київ-Маямі-Київ у 2020 році показало, що літак не може летіти на таку дальність з повним завантаженням.

Тому, для виконання регулярних рейсів Київ-Маямі-Київ на Boeing 767-300ER Azur Air Ukraine буде потрібно брати менше пасажирів і багажу, що збільшить собівартість перевезення, або ж розглянути можливість поповнення флоту повітряними судами більшої дальності. У лінійці Boeing такими літаками є Boeing 777 і Boeing 787.

Нагадаємо, Ryanair запускає щоденні рейси між Києвом та Берліном.

Фото: unsplash