Сьогодні стало відомо, що «преміального палива» нововведення не стосуються.

Деякі АЗС у Києві знову продають преміальне пальне після того, як Міністерство економіки дало роз’яснення щодо встановлення максимальної торгівельної надбавки на бензин та дизельне паливо. Паливо повернули у продаж, зокрема, мережі KLO, SOCAR та частково WOG.

Так, на станціях KLO знову можна купити бензин і дизель марок VENTUS 95 і VENTUS Diesel; крім того, знижки постійним клієнтам знову в силі.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня мережі автозаправних станцій WOG та ОККО заявили про припинення продажу преміального пального через те, що Кабмін ввів державне регулювання цін; потому до бойкоту приєдналися KLO і SOCAR. Натомість, в Мінекономіки заявили, що регулювання не стосуватиметься брендового преміального бензину або дизелю.

Як повідомила у прямому включенні кореспондентка програми «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ», станом на 12:40 на мережі АЗС ОККО преміальне пальне недоступне; натомість ціни на дешевше паливо знизилися відповідно до рішення Кабміну.

На станціях мережі WOG можна придбати дизельне паливо преміум-класу, але не бензин. На станціях мережі SOCAR вже доступне будь-яке преміум-пальне.

Фото: Фейсбук