Переговори можуть завершитися протягом тижня.

Азербайджанська нафтова компанія Socar завершує переговори з власником української мережі АЗС Glusco Нісаном Моїсеєвим про придбання активу. Про це повідомляє enkorr з посиланням на власні джерела.

За інформацією видання, Нісан Моїсеєв виставив мережу на продаж ще в середині березня, одразу після заяви про припинення поставок палива «Роснєфті».

«В Україні ніхто не отримав пропозиції про покупку, Моісеєв розіслав пропозицію тільки міжнародним компаніям», — наводить видання цитату джерела.

Повідомляється, що переговори можуть завершитися протягом найближчого тижня. Після цього угода повинна отримати схвалення в Антимонопольному комітеті України.

Гендиректор мережі АЗС Glusco Борис Ганджа в коментарі LIGA.net побічно підтвердив цю інформацію.

«Це дуже схоже на правду», — зазначив він.

Нагадаємо, у 2016 році мережа Glusco придбала АЗС «Роснєфті» в Україні. З квітня компанія Proton Energy Group S.A., до якої входить пов’язана з Віктором Медведчуком мережа Glusco, зупинила поставки продукції на український ринок начебто через те, що Служба безпеки України рекомендувала компаніям не співпрацювати з Proton Energy Group S.A.

Перед тим, нагадаємо, РНБО запровадила санкції проти Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко, а також проти активів його однопартійця Тараса Козака. В березні СБУ та податкова прийшли з обшуками в офіси мережі Glusco.

Як ми повідомляли, Віктор Медведчук нині під домашнім арештом і нещодавно оскаржував це рішення суду.

Фото: Фейсбук