Онлайнове голосування триватиме до 31 січня 2021 року.

Всеукраїнська акція «Автомобіль року в Україні 2021» вже 19 років поспіль визначає фаворитів ринку в номінаціях Легковий автомобіль та Кросовер/SUV. Переможців визначають із залученням громадськості, автомобільних журналістів та експертів.

Цікаво, що в межах акції називають ТОП-авто ще й за додатковими та спеціальними номінаціями.

Перший етап акції – голосування громадськості на сайті. Розпочався цей етап ще 5 грудня 2020 року, а триватиме до 31 січня 2021-го. Під час онлайнового вибору обов’язково потрібно зробити вибір у двох гловних номінаціях. Додаткові та спеціальні – за бажанням.

Цьогоріч, із враховуванням тенденцій ринку, в акції представлені такі номінації:

Головні номінації

  • Легковий автомобіль 2021
  • Кросовер/SUV 2021

Додаткові номінації

  • Електромобіль/плагін-гібрид
  • Гібрид
  • Сімейний автомобіль
  • Автомобіль преміум сегменту
  • Співвідношення ціна/якість
  • Дизайн
  • Комерційний автомобіль

Спеціальна номінація

  • Спортивна модифікація

Серед усіх, хто бере участь у голосуванні, щотижня розігруватимуть подарунки – відеореєстратори, ноутбуки, смартфони, талони на пальне, моторна олива, веб-камери та інноваційні подарунки від Logitech, Prestigio, Canyon, TCL, Bang & Olufsen.

Головний подарунок за результатами акції – Apple MacBook Pro.

Додаткові заохочення чекають когось із тих, хто прокоментує відео-огляди претендентів на YouTubе-каналі.

Також цікаві розіграші проводять на Facebook-сторінці акції.

Тож, організатори рекомендують якнайшвидше заходити на сайт, обирати фаворитів та слідкувати за розіграшами й новинами в соцмережах акції.

За результатами голосів Громадського журі оберуть по 5 фіналістів у головних номінаціях, які надалі будуть тестуватися Експертним журі.

Легковий автомобіль 2021, Кросовер/SUV 2021 та переможців додаткових і спеціальних номінацій визначать у березні 2021 року за сумою балів Громадського та Експертного журі.

Деталі акції та офіційні умови – на сайті.

Про акцію

Всеукраїнську акцію «Автомобіль року в Україні» заснували у 2001 році виданням «Автоцентр». Акція є найбільш авторитетною подією в автомобільній індустрії в представленні та виборі кращих автомобілів року. Метою акції є представлення журналістам та громадськості автомобілів офіційних імпортерів нових моделей, що дебютують у поточному році. Переможці головних та додаткових номінацій визначаються за результатами голосування Експерного (у склад якого входять провідні автомобільні журналісти та екперти) та Громадського журі. З метою підтвердження прозорості, із 2017 року за процесом голосування стежить міжнародна аудиторська компанія Baker Tilly.

Організатор акції – ТОВ «АВТОМЕДІА АГЕНТСТВО», за участі Всеукраїнської Асоціації Автомобільних Імпортерів і Дилерів (ВААІД), Асоціації автовиробників України «УкрАвтопром» (УАП), Транспортної академії України (ТАУ), Федерації роботодавців автомобільної галузі України (ФРАУ), Громадської організації «Автомобільна федерація України» (ФАУ) та Громадської спілки «Національна рада з безпеки дорожнього руху» (НБДР), Першого автомобільного телеканалу та автомобільного порталу Автоцентр.

Генеральний партнер акції – Total (TOTAL).

Фінансовий партнер акції – Креді Агріколь Банк.

Страховий партнер акції – страхова компанія ARX.

Юридичний партнер акції – юридична група LCF.

Фото: Автороку.юа