Днями один з підрозділів "Київавтодору" провело тендер на покупку більше 1 тисячі банок згущеного молока.

Днями автодор Солом’янського району оголосив тендер із закупівлі 1285 банок згущеного молока.

Як дізналися журналісти «Київ. News.Room» телеканалу «Київ», 1285 банок згущеного молока закупили по 38,9 грн. В цю вартість входить доставка від заводу на склад. Про це розповіла інженер з охорони праці КП ШЕУ Солом’янського району Катерина Удовик.

За її словами, тендер провели згідно із законом – по спрощеній процедурі. Придбали згущенку на два-три місяці.

Оскільки холодильників згущенці не треба. Тож її і ставлять на звичайному складі. І роблять так комунальники усієї країни

«Сире м’ясо, сира риба для якого треба додаткове фінансування для забезпечення холодильним обладнанням, потім це сухе молоко я думаю – не варто і це сирі яйця», додає Катерина.

До слова, дієтолог Людмила Гончарова каже: радянські норми про склянку молока за день шкідливої роботи – це вже застаріла норма. Тому молоко треба замінювати іншими продуктами. Можна і замороженим м’ясом, овочами чи консервами.

Людмила Гончарова також розповідає – шкодить організму й банка згущеного молока. Якщо випивати її щодня. Адже у ній – чимало цукрів і це може викликати панкреатит й інші проблеми з підшлунковою. Тож радить ніколи не переїдати, зокрема – нездоровою їжею. Навіть якщо це згущівка, яку видають за шкідливі умови праці.

Нагадаємо, КП ШЕУ Солом’янського району відкрило тендер на 50 тисяч гривень, щоб закупити згущене молоко своїм співробітникам. Натомість комунальники відповіли, що спецхарчування отримують тільки ті працівники в яких шкідливі умови праці.

Фото: unsplash