Такий стан опор начебто ніяк не впливає на всю конструкцію, запевняють в «Київавтодорі».

В соцмережах оприлюднили фото опор Південного мосту в Києві, які, вочевидь, давно вимагають ремонту. Їх публікують Телеграм-канали.

Світлини вже прокоментували у «Київавтодорі». Там пояснили, що ремонтні роботи під Південним мостом тривають із серпня 2021 року у рамках великого проекту із заміни деформаційних швів на естакаді мосту.

Під естакадою Південного мосту відкрита територія – там є проїзд до промислових підприємств та офісів. Біля нульової опори знаходиться будівельне містечко. Там найбільший обсяг робіт, які потрібно виконати робітникам.

На естакаді планується замінити усі старі деформаційні шви та провести ремонт опор. Частину опор уже відремонтували. Там повністю оновили бетонне антикорозійне покриття.

«Опора, яку показали на фото, зараз знаходиться в ремонті. Те, що з неї знято захисний шар бетону, ніяк не позначиться на самій конструкції естакади» — пояснили у компанії на запит «Сегодня».

Цього року всі роботи на Південному мості мають виконати, нагадали в компанії.

Зауважимо, що восени 2021 року столичні дорожники повідомляли, що Південний міст повністю поремонтують у 2022-му, щоб у наступні роки мати можливість закривати на ремонт мости Патона та метро.

Фото: Фейсбук