Планування проєкту перевезення тривало майже рік.

Про це повідомили у “ANTONOV Company”.

У повідомленні зазначили, що fвіакомпанія «Авіалінії «АНТОНОВ» у співпарці з компанією «Чепмен Фріборн», Німеччина, успішно виконали три рейси літаком Ан-124-100 для доставки нового мобільного генератора газової електростанції та його обладнання з Лубляни, Словенія, до Кано, Нігерія. Загальна маса доставленого вантажу, включаючи генератор, турбіну, обладнання, склала близько 200 тонн.

«Уся команда «АНТОНОВ», комерційна та оперативна служби, служба планування маршрутів і планування навантаження, тісно співпрацювали з нашим клієнтом і агентами, щоб здійснити безпечну доставку цього важливого вантажу, який буде забезпечувати енергетичні потреби в Нігерії», – розповів Євген Ківа, фахівець комерційного відділу АТП ДП «АНТОНОВ».

Крім того, наразі “Антонов” обслуговує комерційні рейси, використовуючи свій флот з п’яти літаків Ан-124-100.

«Ми продовжуємо працювати, незважаючи на виклики, з якими ми зіткнулися після російського вторгнення та пошкодження ворогом нашої льотної бази в Гостомелі та деяких наших літаків», – сказав в.о. генерального директора ДП “АНТОНОВ” Євген Гаврилов.

Київ Media

Він також зазначив, що служби, відповідальні за планування перевезень та обслуговування літаків, тимчасово переміщені до Лейпцигу, Німеччина. Це дозволяє  забезпечити подальшу безпечну експлуатацію літаків флоту «АНОНОВ».

Фото: Фейсбук