Новий ЖК налічуватиме понад півтори тисячі квартир. При цьому на території НАУ вже є один житловий комплекс.

Державна будівельно-архітектурна інспекція видала дозвіл на будівництво житлового комплексу на понад 1600 квартир на території Національного авіаційного університету в Києві. Про це йдеться на сторінці об’єкта в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва.

Дозвіл видано 14 вересня, за день до остаточної ліквідації ДАБІ. А 15 вересня почав роботу новий орган — Державна інспекція архітектури та містобудування (ДІАМ).

У 14 будинках нового житлового комплексу побудують 1659 квартир загальною площею 107,3 тис кв м. Генпідрядником робіт на території студмістечка виступить ТОВ «Атмосфера інжиніринг сістемз».

За словами юриста Георгія Могильного, це будівництво складає 10% річного об’єму ринку Києва. Також він стверджує, що воно є незаконним, оскільки суперечить Генеральному плану.

Додамо, що на території НАУ вже є один житловий комплекс (пр. Відрадний, 2): про це будівництво ми писали тут.

Зауважимо: з 2008 до 2015 року Національним авіаційним університетом фактично керував його перший проректор, а нині ректор (з лютого 2021-го) Максим Луцький, колишній член «Партії регіонів» та кум одіозного екс-міністра освіти часів Януковича Дмитра Табачника. Днями він разом з екс-регіоналом, а нині міністром освіти Шкарлетом вручали студентам символічний студентський квиток. Шкарлет три роки – з 2005-го по 2008-й – був у докторантурі НАУ, коли Луцький обіймав посаду проректора цього університету. Міністром освіти в той час був Табачник.

Нагадаємо, днями на хабарі в 20 тисяч доларів було затримано начальника льотної академії НАУ, що в Кропивницькому.

Студенти НАУ тим часом скаржаться на жахливі умови проживання в гуртожитках, де десятиліттями не робили ремонт.

Фото: Фейсбук