В підприємстві наголошують, що через бойові дії не мали фізичної можливості зняти показання деяких загальнобудинкових лічильників та квартирних приладів обліку.

Комунальники цілодобово працюють, щоб столиця лишалась в теплі та з електроенергією. Про це повідомляє прес-служба КП «Київтеплоенерго».

Повідомляється, що аварійні бригади за 22 доби війни усунули понад 300 експлутаційних та військових пошкоджень тепломереж опалення та гарячого водопостачання.

Тому просимо не зважати на відверто хейтерські публікації деяких київських ЗМІ та журналістів щодо роботи КТЕ. Просимо ставитись з розумінням та враховувати вище зазначені обставини” – йдеться в повідомленні.

В підприємстві наголошують, що через бойові дії не мали фізичної можливості зняти показання деяких загальнобудинкових лічильників та квартирних приладів обліку. Для цих будинків нарахування здійснені за середнім споживанням у попередні періоди. Після отримання актуальних показань лічильників усім клієнтам буде проведено перерахунок.

Наразі, якщо ви вважаєте нарахування завищеними, сплачуйте тільки ті обсяги, які відповідають споживанню вашою квартирою. Інфляційні та інші нарахування на ці борги не здійснюватимуться” – наголошується в повідомленні.

Актуальні канали зв’язку для отримання інформації:

https://cks.com.ua/to_consumers/our-services/

Для передачі показань лічильників тепла:

Фото: Фейсбук