Це має допомогти компаніям швидко знаходити в Україні потрібних виробників та постачальників.

Асоціація рітейлерів України запустила проект зі створення бази українських виробників, покликаний об’єднати торговельні мережі та власників товарів. Про це повідомляє прес-служба асоціації.

Повідомляється, що реалізація проекту допоможе торговельним компаніям швидко знаходити в Україні потрібних виробників та постачальників, а виробникам – збільшити свої можливості у постачанні продукції до національних мереж та регіональних гравців.

«У часи, коли частина виробництв зруйнована, а логістичні ланцюжки розірвані, як ніколи важлива швидка взаємодія виробників та рітейлерів для відновлення стабільних поставок необхідних товарів у торговельні мережі. Проект також буде сприяти підтримці українського виробника задля забезпечення його стабільним збутом продукції і як наслідок — збереження виробництва, робочих місць та наповнення місцевого і державного бюджетів», — повідомляють в Асоціації.

Щоб приєднатися до проекту, виробнику чи постачальнику необхідно заповнити анкету, де зокрема вказати перелік своєї продукції, можливості організувати доставку та ін. В подальшому база українських виробників та постачальників буде використовуватись членами Асоціації рітейлерів України для встановлення та налагодження зв’язків.

Фото: Фейсбук