Зокрема йдеться про зменшення оплати за використання комунальної власності для розміщення реклами.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Валентин Мондриївський, заступник голови КМДА, розповів, що ГС «Асоціація операторів зовнішньої реклами України» в листі до голови КМДА, міського голови Віталія Кличка висловила вдячність за розуміння потреб бізнесу та запровадження пільг у непростий для суспільства час.

«З огляду на складну епідеміологічну ситуацію, депутати Київської міської ради надали додаткові пільги підприємцям та тимчасово зменшили плату на 50% за використання місць, що перебувають у комунальній власності територіальної громади Києва для розміщення засобів зовнішньої реклами та реклами на транспорті. Відповідна пільга діє до 31 грудня 2021 року», – нагадав Валентин Мондриївський.

За словами заступника голови КМДА, у Києві свідомо пішли на недоотримання доходів у бюджет, адже першочергове завдання міської влади – не допустити масового закриття бізнесу та зберегти робочі місця.

«Зниження фінансового тягаря дає змогу рекламним компаніям утриматися від скорочення штату та забезпечити гідний рівень винагороди своїм працівникам. Так, за ініціативи мера столиці Віталія Кличка, навіть у складні економічні часи ми робимо все можливе, щоб столичний бізнес продовжував розвиватися», – додала Оксана Поліщук, начальниця Управління з питань реклами КМДА.

Нагадаємо, нещодавно на Подолі демонтували черговий рекламний щит-велетень.

Фото: фейсбук